להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

בניה טרומית

 

המושג בניה טרומית מגיע מהמילה בטרם, בנייה טרומית מכילה את רוב ולעיתים אפילו את כל האלמנטים שנדרשים לבנייה לפני מועד הרכבתם באתר עצמו ובעזרת שינוע על ידי משאיות או ייצור עצמאי באתר בונה הקבלן את הבית בדיוק כמו בניה באבני לגו. א. רסי בניה מתקדמת הינה חברה אשר מתמחה בהקמה, שינוע ושיווק של בתים טרומיים, מומלץ לפנות ולקבל מידע חשוב בנושא זה. בניה באופן כזה חוסכת זמן רב ואנרגיה, ולמעשה מאפשרת עמידה בלוח זמנים צפוף ללא בעיה.

בניה טרומית – איך זה קורה

לפני ההרכבה אפשר לייצר: רצפות, קירות, גגות, וגם  עמודים על פי דרישת הלקוח. 
שיטה זו היא המהירה ביותר ונותנת אפשרות לבניית מבנים חזקים, יציבים ועמידים בלוח זמנים סביר. בכל העולם ישנן  שיטות שונות לבנייה טרומית. בישראל מקובל לייצר אלמנטים של: רצפות בטון, קורות בטון, גגות וגם  קירות בטון. למעשה ניתן גם לייצר קירות בעיצוב אדריכלי בשיטת בנייה טרומית. 

חשוב להבין שבשיטה זו עושים שימוש בכללי הנדסה שונים ולעיתים קרובות מסיביים יותר. שיטה זו לא תתאים לכל מבנה בכל צורה. כמו כן מאוד חשוב  לוודא את אופן חיבור האלמנטים השונים אשר מרכיבים את המבנה. חברה מקצועית תוודא את איכות העבודה של הקבלנים והמוצרים שמתקינים בביתכם. היא גם תפנה אתכם לספקים וקבלנים טובים וזולים יותר, וכל זאת מבלי לפגוע באיכות המוצר ובטיב העבודה אשר מתקיימת בשטח.

מתי זה התחיל

למעשה השיטה היא לא ממש חדשה והתחילו לעשות בה שימוש אחרי מלחמת העולם השנייה כאשר היו זקוקים לבניה להמונים. אין ספק שמאז השתכללה צורת הבניה וכיום משתמשים בחומרים איכותיים ביותר אשר לא נופלים ברמתם מחומרי הבניה הקונבנציונלית. ישנן חברות רבות אשר אימצו את תחום הבניה הטרומית וגליו את היתרונות שבו. מדובר גם בבניה אשר מיטיבה עם הסביבה ומפחיתה מאוד את הנזקים אשר נגרמים מבניה רגילה.

הרבה פחות אנרגיה מושקעת בבניה טרומית ורמת הזיהום הסביבתי הינה נמוכה ביותר שהרי רב הבניה נעשית במפעל. כל מה שנשאר בשטח זה רק לחבר את המבנה לתשתית המים, חשמל וגז.

 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני