להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

מבנה יביל

לעיתים אנו נוסעים בכביש ומופתעים לגלות לצדנו בית אשר נוסע על הכביש. אמנם לא מדובר בבית עם גלגלים, אך אכן מדובר במבנה אשר מועבר, בשלמותו או במספר חלקים, למקום כלשהוא ברחבי הארץ. מבנה יביל ניתן להעברה על גבי משאית אשר מצוידת במנוף מיוחד. המשאית מובילה את המבנה לכל נקודה על המפה ופורקת אותו במקום אשר אליו הוא מיועד. א. רסי בניה מתקדמת מתמחה בהקמה והובלה של מבנים ניידים ויבילים, ומחזיקה בצוות מיומן אשר מקים את המבנה במקצועיות רבה ללא פשרות.

אם אנחנו מחפשים דרך מהירה ובטוחה להקמת מבנה, או שאנו כפופים ללוח זמנים צפוף ואין לנו זמן לבנות בית מהיסודות ועד הגג, מבנים יבילים הם הפתרון המושלם. את המבנים ניתן להוביל  בשלמותם לכל מקום אשר תרצו וניתן להקימם על כל משטח ואפילו על גבי גגות. זמן הבניה הינו קצר מאוד יחסית לבניה הקונבנציונלית.

מבנה יביל – יתרונות

  • ניידות – ניתן להעבירו ממקום למקום במהירות. כל מה שצריך זה לפנות לחברה אשר מתמחה בנושא. המעבר הוא על גבי משאית אשר מצוידת במנוף מיוחד שמניח את הבית במדויק במקומו החדש.
  • שמירה על הסביבה – הבניה הקלה ידועה כידידותית לסביבה, הן מבחינת צמצום הפגיעה בסביבה במהלך הבניה והן מבחינת חיסכון בצריכת אנרגיה.
  • בידוד – בניגוד לסברה כי המבנה הנייד איכותי פחות מהקבוע, מבנה נייד מסוגל לבודד בצורה מצוינת ומתאים לכל עונות השנה. החומרים שממנו עשוי המבנה הם חזקים מאוד ועמידים בכל מזג אוויר.
  • ממ”ד – ניתן גם לדאוג למיגון על ידי הקמת ממ”ד נייד או קבוע אשר עומד בכל התקנים של הבניה הקונבנציונלית.

מכינים את השטח

בשביל להקים מבנה נייד, כדאי להתייעץ  עם החברה אשר מתמחה בבנייתם. במקרים רבים נדרש לפלס את השטח שעליו יוקם המבנה. יש לתכנן, את התשתיות עבור המבנה ולעיתים קיים צורך בהכנת יסודות מתאימים. ההקמה עצמה אורכת לא יותר מכמה ימים וניתן כאמור להקים את המבנה בכל מקום ועל כל סוג קרקע.

 

מבנה יביל פירוש

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני