להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

בניה מהירה

עוד מילדותנו אמרו לנו שאין קיצורי דרך: כשלמדנו את אותיות האל”ף בי”ת, כשכתבנו עבודות סמינר באוניברסיטה או כשנאלצנו לנקות את ביתנו מתחילתו ועד סופו. אך כשמדובר בבניה קלה, מסתבר שדווקא יש קיצורי דרך. בניה מהירה זו מאפשרת לחסוך זמן המתנה יקר. מעוניינים לדעת איך עושים זאת? בחברת א. רסי בניה מתקדמת ישמחו לתת לכם מידע מפורט בנושא.

בניה מהירה  – שלבי הבניה הקלה

אז מה הופך את הבניה הקלה לבניה מהירה כל כך? אלה כמה שלבים שעוברת הבניה הזו:

  • מבקשים אישורים – כמו בכל בניה, השלב הראשון הוא בקשת אישורים מגורמים רלוונטיים. מכיוון שמדובר בבניה קלה, ניתן להשיג את האישורים במהירות רבה יותר.
  • בניה בפועל – לאחר שמתקבלים כל האישורים מתחילים בתהליך הבניה. ראשית, מכינים את היסודות והתשתיות באתר הבניה עצמו ובמקביל לכך גם הכנת השלד למבנה. בימינו יוצרים את השלד באמצעות תוכנות מחשב מתקדמות. כאשר השלד מוכן, מרכיבים עליו את לוחות הגבס ומעבירים אותו לשטח הבניה הקבוע.
  • מחברים את התשתיות – בשלב זה ממקמים את המבנה בשטח ואליו מחברים את התשתיות: חשמל, מים, אינסטלציה וכדומה.
  • שלה הגימור – בשלב האחרון מבצעים עבודות חיפוי ובידוד, כך שהמבנה יוכל לעמוד בכל תנאי מזג האוויר. את החומרים מתאימים במיוחד למבנה, תוך התחשבות בתנאי הסביבה שאליהם חשוף המבנה.
  • אפשר להיכנס למבנה – זהו, כעת המבנה מוכן ובטוח לכניסה. תוכלו ליהנות מהיתרונות שלו לטווח הארוך.

מהיר ואיכותי

האמצעים הטכנולוגיים הקיימים היום מאפשרים לבצע בניה מהירה מבלי לוותר על האיכות. ואכן, הבניה הקלה הולכת וצוברת תאוצה בזכות יתרונותיה הרבים. ראשית, במהלך הבניה משתמשים בחומרים עמידים וחזקים כמו פלדה. שנית, מדובר בבניה המתבצעת בבידוד, כך שהסביבה אינה סובלת מרעשים. נוסף על כך, מדובר בבניה זולה שאת העלויות שלה ניתן להעריך את העלויות. זאת בניגוד לסוגי בניה אחרים שבהם קיימת אפשרות לקבוע את העלות רק במהלך הבניה ולעתים גם בסיומה.

הבניה הקלה מתאימה למצבים שונים: מבני שטח זמניים, צימרים לנופש, הוספת חדרים למוסדות לימוד, בתי מגורים פרטיים, משרדים חדשים במרכז מסחרי, חנויות וכדומה.

בנייה קלה היא בנייה מהירה!

חברתנו מתמחה בביצוע בנייה קלה של מגוון סוגי מבנים המתאימים לצרכיהם של גורמים שונים. בין היתר, המבנים שלנו מהווים בתים פרטיים לכל דבר בתהליך החוסך לבונים זמן וכסף. כמו כן, אנו מבצעים בנייה קלה עבור משרדים חדשים במרכזים מסחריים, חנויות, מבנים זמניים בשטח, צימרים, מוסדות חינוך ולימוד וכיוצא בזאת. עבור כל הגורמים האלו יש יתרון משמעותי, לא רק מבחינת העלויות אלא גם מבחינת לוחות הזמנים, כאשר משווים בין בניה קלה שלנו לבניה הרגילה בבטון.

אפשר גם מהר!

קודם כל, חשוב להדגיש שכאשר אנו מדברים על בניה מהירה, לא מדובר על “מהיום למחר”. למרות שמדובר בניה מהירה יותר, ואפילו מהירה בהרבה מהבנייה הרגילה בבטון, עדיין נדרשים מספר שבועות או חודשים להקמת המבנה. מדובר במבנים שאנו בונים בחלקם הגדול בשטח המפעל, ולאחר מכן מרכיבים אותם באתר הבנייה עצמו, כאשר בניגוד לבטון נעשה שימוש בחומרים “קלים” כגון מתכת, גבס, עץ וכדומה. מטבע הדברים, מבנים אלו מחייבים תכנון, הוצאת אישורים וכמובן גם תהליך של בניה במפעל ובשטח, ואלו לוקחים זמן. 

יחד עם זאת, בהשוואה לבנייה בבטון מדובר בהליך הרבה יותר מהיר. אם ניקח לדוגמא הקמה של בית פרטי, הרי שבנייה רגילה בבטון נפרשת על פני חודשים ארוכים ולרוב יותר משנה, במהלכה ממשיכה המשפחה לשלם את השכירות על הדירה בה היא מתגוררת, המצטרפת אל החזרי המשכנתא שכבר צריך להתחיל להעביר לבנק. לעומת זאת, בנייה מהירה כפי שאנו מבצעים נמשכת מספר חודשים בלבד, חוסכת בהוצאות המתוארות לעיל והיא גם זולה יותר בפני עצמה, וכמובן – המשפחה יכולה להיכנס יותר מהר לבית חלומותיה.

למה בנייה קלה מהירה יותר?

חשוב להדגיש כי בנייה מהירה, כלומר בניה קלה שאנו מבצעים, אינה באה בשום אופן על חשבון האיכות. המבנים שאנו מקימים מתאימים באופן מדויק ללקוח בהתאם לתוכניות אדריכליות והנדסיות, ועומדים בכל התקנים הרלוונטיים הנדרשים בענף הבנייה הישראלי. יחד עם זאת, הבניה היא באמת יותר מהירה מכמה סיבות. ראשית, בבניה קלה אפשר להשיג אישורים מוועדת תכנון ובנייה מקומית או מכל גורם אחר באופן מהיר יותר יחסית לבנייה בבטון. שנית, מתבצעת עבודה במקביל על הכנת השלד במפעל שלנו, לצד הכנת יסודות ותשתיות באתר הבניה, דבר המזרז את ההליכים. כמו כן, העבודה עם חומרים קלים בסביבת המפעל וגם באתר, על ידי אנשי מקצוע מיומנים השייכים לחברתנו, הינה זריזה יותר יחסית לפרויקט בנייה בבטון המערב שורה ארוכה של קבלני משנה שונים.

יש עוד מגוון יתרונות לבנייה קלה שאותם לא הזכרנו במאמר. אם ברצונכם לשמוע עליהם הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני