להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

בניה מהירה

 

עוד מילדותנו אמרו לנו שאין קיצורי דרך: כשלמדנו את אותיות האל”ף בי”ת, כשכתבנו עבודות סמינר באוניברסיטה או כשנאלצנו לנקות את ביתנו מתחילתו ועד סופו. אך כשמדובר בבניה קלה, מסתבר שדווקא יש קיצורי דרך. בניה מהירה זו מאפשרת לחסוך זמן המתנה יקר. מעוניינים לדעת איך עושים זאת? בחברת א. רסי בניה מתקדמת ישמחו לתת לכם מידע מפורט בנושא.

בניה מהירה  – שלבי הבניה הקלה

אז מה הופך את הבניה הקלה לבניה מהירה כל כך? אלה כמה שלבים שעוברת הבניה הזו:

  • מבקשים אישורים – כמו בכל בניה, השלב הראשון הוא בקשת אישורים מגורמים רלוונטיים. מכיוון שמדובר בבניה קלה, ניתן להשיג את האישורים במהירות רבה יותר.
  • בניה בפועל – לאחר שמתקבלים כל האישורים מתחילים בתהליך הבניה. ראשית, מכינים את היסודות והתשתיות באתר הבניה עצמו ובמקביל לכך גם הכנת השלד למבנה. בימינו יוצרים את השלד באמצעות תוכנות מחשב מתקדמות. כאשר השלד מוכן, מרכיבים עליו את לוחות הגבס ומעבירים אותו לשטח הבניה הקבוע.
  • מחברים את התשתיות – בשלב זה ממקמים את המבנה בשטח ואליו מחברים את התשתיות: חשמל, מים, אינסטלציה וכדומה.
  • שלה הגימור – בשלב האחרון מבצעים עבודות חיפוי ובידוד, כך שהמבנה יוכל לעמוד בכל תנאי מזג האוויר. את החומרים מתאימים במיוחד למבנה, תוך התחשבות בתנאי הסביבה שאליהם חשוף המבנה.
  • אפשר להיכנס למבנה – זהו, כעת המבנה מוכן ובטוח לכניסה. תוכלו ליהנות מהיתרונות שלו לטווח הארוך.

מהיר ואיכותי

האמצעים הטכנולוגיים הקיימים היום מאפשרים לבצע בניה מהירה מבלי לוותר על האיכות. ואכן, הבניה הקלה הולכת וצוברת תאוצה בזכות יתרונותיה הרבים. ראשית, במהלך הבניה משתמשים בחומרים עמידים וחזקים כמו פלדה. שנית, מדובר בבניה המתבצעת בבידוד, כך שהסביבה אינה סובלת מרעשים. נוסף על כך, מדובר בבניה זולה שאת העלויות שלה ניתן להעריך את העלויות. זאת בניגוד לסוגי בניה אחרים שבהם קיימת אפשרות לקבוע את העלות רק במהלך הבניה ולעתים גם בסיומה.

הבניה הקלה מתאימה למצבים שונים: מבני שטח זמניים, צימרים לנופש, הוספת חדרים למוסדות לימוד, בתי מגורים פרטיים, משרדים חדשים במרכז מסחרי, חנויות וכדומה.

 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני