להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

בניה מתועשת

כמות האנרגיה אשר מושקעת בבניית מבנה מגורים סטנדרטי הינה עצומה. במקרים רבים מדובר על הקמת אתר בניה, חפירת חניון תת קרקעי ענק, קדיחה של יסודות אל עומק האדמה ותהליך בניה ארוך ומייגע. בניה מתועשת הינה הפתרון העכשווי המתקדם ביותר שקיים כרגע. מדובר בבניה מחומרים מתקדמים, איכותיים וחזקים. א. רסי בניה מתקדמת עוסקת בבניה מתועשת, הקמת מבנים ניידים ושינוע. אם אתם מתכננים רכישה או שכירה של מבנה בקרב כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.

מה היעוד של הנכס

כאשר אנו ניגשים להקמה של מבנה חשוב שנבין מה הולך להיות היעוד שלו. ככל שמדובר במבנה לצורך מגורים אז בוודאי נרצה לתכנן בו מטבח נוח, חדרי שינה מרוחים ואמבטיות ושירותים. אם מדובר במחסן אז צריך להבין מה הולך להיות מאוחסן בו. בכל מקרה מחסן נועד כדי להחזיק ציוד באופן זמני ולהגן עליו. בניה קלה עושה שימוש בדיוק בחומרים המתאימים, והציוד שתאחסנו בו יהיה מוגן מכל צרה שלא תהיה.

יתרון נוסף בבניה קלה הוא הניידות שלו. לא בטוח שתרצו אבל אם תחליטו לעבור לאזור מגורים אחר תוכלו ליצור קשר עם חברת אשר עוסקת בניוד מבנים ולהעביר את הבית בשלמותו אל האתר המבוקש.

בניה מתועשת מה זה ?

בניה מתועשת ידועה גם בשמות בניה מודולארית ובניה קלה. בניה מתועשת שונה מבניה רגילה, ושינוי זה מתבטא בחומרים, באופן ביצוע הבניה ומהירותה ובשינוע המבנה. החומרים בהם משתמשים בבניה מתועשת נחשבים לחומרים “קלים”, כגון אלומיניום, פלדה, עץ, גבס ועוד. שינוי נוסף ומשמעותי הוא מהירות הבניה בטכניקות שונות. בניה מתועשת הנה תהליך קצר יחסית לבניה רגילה. למרות שבניה קצרת טווח נחשבת לבניה פחות איכותית, בניה מתועשת משלבת טכנולוגיות מתקדמות של בניה, וכך נוצרים מבנים איכותיים ועמידים לאורך זמן. שוני נוסף של בניה מתועשת על פני בניה רגילה הוא שניתן לשנע את המבנים ממקום למקום בקלות.

יתרונות בניה מתועשת

בניה מתועשת מביאה עמה כמה יתרונות חשובים, שהופכים אותה לחלופה אטרקטיבית יותר מאשר בניה רגילה:

קלות שינוע: מבנים הנבנים במסגרים בניה מתועשת הם מבנים קלים לשינוע והעברה ממקום למקום. מבנים אלו מיועדים לשהות או מגורים קצרי טווח, ובתום תקופה זו הם מועברים למקום אחר. בשיטה זו ניתן לעבור דירה עם הבית כולו.  לדוגמא – מחסנים, משרדים ומבני מגורים סמוך לאתרי בניה ועוד

תהליך בניה קצר: בניה מתועשת מקרבת אתכם מהר יותר להגשמת החלום של בית פרטי. בנית מבנה בשיטה זו מקצרת את זמן ההמתנה בחצי ומאפשרת לכם לאכלס את הבית במהירות רבה.בניה מתועשת אינה בניה הנמשכת זמן רב. בזמן שמבני נדל”ן נבנים לאורך זמן, ואנו תלויים בהתקדמות החברה הקבלנית בשטח – בניה מתועשת היא בניה ממוקדת אשר נמשכת חודשים ספורים.

שמירה על הסביבה: בניה מתועשת ידועה גם כבניה ידידותית לסביבה. תהליך הבניה אינו יוצר פסולת מרובה, וחומרי הבניה נחשבים למזהמים פחות מחומרי בניה רגילים.

בניה מתועשת של א. רסי

חברת א.רסי מספקת שירותי בניה מתועשת למגוון שימושים כמו: משרדים, חדרי תקשורת, כיתות לימוד ועוד. חברת א.רסי משתמשת במיטב החומרים העמידים ומאפשרת בניה איכותית ועמידה לאורך שנים. השירות של א.רסי הינו מקצועי וייחודי , חברת א.רסי מלווה את הפרויקטים שלה באופן אישי עד לקבלת תוצאה מושלמת. חברת א. רסי מביאה את הפתרונות המתקדמים לבניה מתועשת איכותית גם בתנאי שטח בעייתיים.

צוות א.רסי מורכב ממהנדסים והנדסאים מן השורה הראשונה. המקצועיות והדיוק של צוות א.רסי הם המנחים את אנשי הצוות בכל פרויקט בניה. בכל פרויקט בניה מתועשת, מלווים אנשי הצוות את הלקוח בתהליך הבניה ועיצוב פנים המבנה עד לתום התהליך.

אנו מבצעים גם מבנים קבועים שאינם ניתנים להעברה.

למה עולה הביקוש עבור בניה מתועשת?

בשנים האחרונות המונח בניה מתועשת הופך ליותר ויותר רווח בכל מגזרי המשק וגם במגזר הפרטי. מהי בדיוק בנייה מתועשת, מה מאפיין ומייחד אותה ומה הם יתרונותיה המיוחדים? על כך יפרט המאמר הבא.

משמעותה של בניה מתועשת 

בניה מתועשת המכונה גם בניה קלה או מודולארית, הינה שיטת בניה מהירה לצורכי מגורים, עבודה ואחסון, העושה שימוש בחומרים קלים שרבים מהם מיוצרים ומורכבים במפעל בטכניקות שונות ומשונעים לאתר הבנייה שם הם מותקנים (חומרים בשיטת בניה זו יכולים להיות מעץ, פלדה, אלומיניום וכדומה). כמו כן נעשה שימוש בשיטות בניה מתקדמות ומהירות שמבוצעות על ידי אנשי מקצוע ומבטיחות קבלת מבנה עמיד ואיכותי, ברמת דיוק גבוהה התואמת לתוכניות. במידת הצורך גם פשוט ומהיר לשנות את המבנה, בין אם על ידי שינוי חלל פנימי או תוספות בנייה. מעבר לכך מבנים בבניה מתועשת ניתנים לשינוע, חלקם אף אחרי הצבה ומיקום בשטח.

אז למה כדאי לבנות בבניה מתועשת

בניה מתועשת כבר מוכרת ומבוקשת לאורך שנים רבות במדינות שונות ברחבי העולם לרבות באירופה ובארה”ב, ולאחרונה גם בישראל. הביקוש לשיטת בניה זו לעומת בניה קונבנציונאלית בבטון רטוב נובעת מהיתרונות המהותיים שהיא מציגה. העיקריים שבהם הינם:

 • בניה מהירה– בעוד שבניית מבנה בשיטה קונבנציונאלית של בטון רטוב אורכת חודשים רבים ואף שנים, בניה מתועשת אורכת חודשים ואף שבועות בודדים.
 • בניה מודולארית- בניה מתועשת הינה שיטת בניה מודולארית עם טווח גמישות גבוה בתכנון המבנה, בשינועו ובביצוע שינויים בחלל פנימי וחיצוני.
 • שינוע- בהיות מבנים בבניה תעשייתית יחסית קלים, ניתן לשנעם ולהעבירם ממקום למקום בשלבי ייצורם ואף לאחר הצבתם.
 • מבנים זמניים- מעצם היותם ניתנים לשינוע מבנים מתועשים מעולים למי שנדרשים במבנה לתקופה קצרה או לארגונים הנדרשים לנייד את המבנה ממקום למקום כמו חברות בנייה.
 • גם להשכרה- מלבד האפשרות לקנות מבנים מתועשים ניידים, קיימת גם אפשרות להשכירם לכל תקופה מבוקשת. זהו שירות מעולה לגורמים הנדרשים במבנה לתקופה זמנית חד פעמית.
 • איכות סביבה- בניה מתועשת מבוססת על חומרי גלם ותהליכי בניה ידידותיים לסביבה. הדבר מתבטא למשל בעבודה עם חומרים ממוחזרים או שניתן למחזרם, בניה עם מעט מאוד זיהום של פסולת ורעש, שימוש יעיל וחסכוני בחומרי גלם ועוד.
 • בניה לצורכי תעשייה ומסחר– בניה מתועשת מתאימה לצורכי תעשייה ומסחר, בין היתר כמחסנים, משרדים, מבני תעשייה, למפעלים, חדרי שרתים, חנויות ועוד.
 • בניה מתועשת למגורים- ההתקדמות ענף הבניה המתועשת ושימוש בחומרי בניה וגימור מתקדמים ואיכותיים, הפכו אותה למבוקשת במגזר הפרטי עבור בתי מגורים. בין היתר בניה זו יכולה להתאים עבור תוספות על הקרקע או על גג וקומות עליונות. כמו כן ניתן לתכנן עם בניה מתועשת בתים פרטיים בכל סגנון עיצוב וחומרי גימור. בנוסף הבניה מתאימה ליחידות דיור, מגורי עובדים, צימרים ועוד.
 • מוסדות – בנייה מתועשת גם מספקת פתרונות למוסדות ציבור שונים, למשל ככיתות לימוד, משרדי ממשל, מרפאות ועוד.
 • היתרי בניה- במרבית המקרים הרבה יותר פשוט ומהיר להשיג היתרי בניה לבניה מתועשת מאשר ההליך הנדרש עבור בניה קונבנציונאלית.
 • עלויות- בגין מהירות הבניה ויעילותה, לא אחת בניה מתועשת הרבה יותר חסכונית וזולה מבניה רגילה בבטון רטוב.

בניה מודולארית מתקדמת

בניה תעשייתית מספקת שיטת בניה מודולארית ומתקדמת שרבים משלביה מבוצעים מחוץ לאתר הבנייה, בתנאים מבוקרים במפעל החברה המבצעת. שיטה זו מעלה את רמת הפיקוח והביקורת אחר הליכי העבודה. בנוסף רמת הדיוק של שיטה זו מייעלת שימוש בחומרים ומנעת בזבוז מיותר שלהם. כמו כן, הקטנת נפח העבודה באתר הבניה ממזערת מפגעי סביבה של רעש, לכלוך, זיהום ואי נגישות. 

בניה מתועשת למגורים

כאמור, בימינו בניה מתועשת למגורים הפכה אף היא ליותר ויותר מבוקשת בזכות אמצעי איכותי, מהיר ועמיד לבניה פרטית. כל זאת עם הליך קצר וברור שבו רב הנגלה על הנסתר, בין היתר בזכות תכנון מראש לכל שלביו עם הגדרות מדויקות של לוחות זמנים ומסגרות תקציב, ועם ביצוע שלא חורג מהגדרות אלו. כמו כן מבנים למגורים בבניה מתועשת מתבססים על חומרים מתקדמים ידידותיים לסביבה, בעלי רמות אטימות ובידוד תרמי ואקוסטי גבוהות ביותר. ואם לא די בכך, בהיותה שיטת בניה מודולארית כמעט ואין גבול לאפשרויות עיצוב וגימור של המבנה.  

חברה מומלצת לבניה מתועשת

אם אתם מחפשים אחר חברה מומלצת לבנייה מתועשת כדאי שתכירו את א. רסי בניה מתקדמת. החברה בונה מבנים מתועשים לכל מגזרי המשק ומספקת מענה מקצועי, איכותי ומדויק לכל צורך, בין אם עבור בניה מתועשת של בתים פרטיים, משרדים, חדרי תקשורת, מחסנים, כיתות לימוד וכדומה. כל פרויקט שהחברה נוטלת על עצמה מבוצע עם הליך יסודי המותאם במדויק לצורכי הלקוח, עם חומרי גלם איכותיים ועמידים ושיטת בניה מתקדמת המיושמת על ידי צוות מקצועי המורכב בין היתר מאדריכלים, מעצבי פנים, מהנדסים והנדסאים. מקצועיות צוות החברה מתבטאת ביכולת להתמודד עם כל פרויקט בכל רמת מורכבות ותנאי שטח, ולבצעו על הצד הטוב ביותר מבחינת ביצוע, גימור וטיב שירות. 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני