להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

בניה מתקדמת

תחום הבניה הקונבנציונלית בארץ לא השתנה רבות בשנים האחרונות, והוא סובל ממחסור בחידושים. רוב הקבלנים בונים בדיוק באותה שיטה שהם בנו לפני 50 שנה. בניה מתקדמת מדברת על בניה בחומרים חדשניים, חומרי בידוד אקוסטיים ועוד שיטות שנות אשר הופכות את הבניה למתאימה יותר לצרכי בני האדם. א. רסי הינה חברת בניה מתקדמת אשר עוסקת בין השאר בשיווק, הקמה ושינוע של מבנים ניידים. החברה בונה בשיטה אשר מאמצת את התפתחות הטכנולוגיות על ידי שימוש בחומרים מתקדמים ואיכותיים.

בניה מתקדמת בארץ

חברות רבות בארץ החלו לאמץ את שיטות הבניה המתקדמות אשר משאירות מאחור את שלד הבטון  לטובת שימוש בשלד העשוי מפלדה. את הבלוק הישן מחליפים כיום קירות אשר עשויים משכבות בידוד איכותיות. בניה מסוג זה גם מפחיתה את הוצאת האנרגיה ומביאה לחיסכון רב. התוצאה עשויה להיות חיסכון של עד 30 % בחשבון החשמל לדוגמא.

גם תהליך הבניה הוא טוב יותר. משפחות ישראליות רבות שחוו על בשרן את חווית הבניה המסורתית כבר מבינות עד כמה היא עשויה להיות בעייתית. במקרים רבים מדובר בכאב ראש שמתמשך חודשים רבים אשר במהלכם ישנו צורך להתעמת עם בעלי מקצוע שונים ובראשם הקבלן.  לעיתים התקציב הראשוני שהיה מיועד לבניה, תופח וגורם ללחץ ותסכול רב.

כל אמור לעיל היה אמור להזניק קדימה את שיטות הבנייה המתקדמות, היות שהן מציעות זמן בנייה קצר עד כדי מחצית, ליווי בתהליך הבניה – החל באפיון ובתכנון, השגת היתרים וכלה בביצוע הסופי – וקבלת מוצר איכותי. מאידך בדיקה של השוק מגלה כי שיטות הבנייה המתקדמות נמצאות עדיין בחיתוליהן. ישראל עדיין נחשבת שמרנית, ואין בכך צדק. מומחים בענף הבניה סבורים כי זהו עניין של זמן, וכי בנייה מסוג זה עוד תכבוש את המשק הישראלי.

אז למה לא כולם בונים ככה?

כנראה התרגלנו לחיות בבתים שהם אינם איכותיים, מחממים בחורף ומקררים בקיץ. במרוצת השנים  יותר ויותר אנשים מבינים שיש כיום טכנולוגיה זמינה שיכולה לעבוד לטובתם. אם אתם מתכננים לעבור דירה, לרכוש בית חדש או להקים מבנה זמני, ניתן לפנות ולקבל מידע נוסף וחשוב בנושא מבנים ניידים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני