להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

בתים מוכנים

כפי שרוכשים מוצר שהינו מוכן לשימוש, כך גם ניתן לקבל בתים מוכנים לשימוש. אמת, הצירוף הזה לא כל כך מסתדר בתודעתנו בתחילה, שהרי אנו יודעים שבניית בית היא תהליך ארוך ומורכב. אך בזכות הבניה הקלה ניתן לבנות בתים במפעלי החברה ולהעבירם לשטח הלקוח כשהם מוכנים לשימוש. וכאן חברת א. רסי בניה מתקדמת נכנסת לתמונה. מאחורי החברה עומדים פרויקטים רבים בתחום הבניה הקלה.

מתגברים על מכשולים בזכות בתים מוכנים

טכנולוגיית הבניה המתקדמת מאפשרת לנו ליהנות מיתרונותיהם של בתים מוכנים. מדובר בבתים רגילים לכל דבר ועניין שאתם בוחרים, בעוד הצוות המקצועי מוביל אותם אל השטח. אלה כמה דברים שכדאי לדעת על הבתים המוכנים:

  • כשמם כן הם – הבתים מגיעים מוכנים מהמפעל כאשר הם מאובזרים לפי דרישות הלקוח. כל שנותר לעשות הוא לחבר את הבית לתשתיות שונות.
  • לא צריך לחכות – הבתים נבנים בבניה קלה הנחשבת למהירה. כך שאם רכשתם שטח במושב פסטורלי ואתם מצפים לעבור אל הבית החדש, לא תצרכו לחכות זמן רב.
  • ידידותי לסביבה – הבניה הקלה ידועה כידידותית לסביבה, הן מבחינת צמצום הפגיעה בסביבה במהלך הבניה והן מבחינת חיסכון בצריכת אנרגיה.
  • להזיז בנין – עד כמה שזה נשמע בלתי הגיוני בתחילה, ניתן להזיז בניין, בתנאי שהוא נבנה בשיטת הבניה הקלה.

לשחק עם העיצוב

לא זו בלבד שאתם יכולים להזמין בית מוכן, אלא שבאפשרותכם לבחור גם עיצוב מתאים. הבתים נבנים בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח, הבניה הקלה גמישה מאוד ומאפשרת חופש תכנוני רב. חברה מקצועית אשר מציעה שירותים אלה דואגת ליידע אתכם לגבי אפשרויות העיצוב הקיימות. ואם כבר מדברים על חברת בניה, הרי שחשוב לבחור את החברה המתאימה ביותר, כך שתיווצר כימיה בינכם ותוכלו לעבוד יחד כדי להגיע לתוצר מוגמר לפי רצונכם. משום כך, הקפידו לחפש חברות מנוסות ומקצועיות בפורומים ובאתרי אינטרנט.

בתים מוכנים בבניה קלה

כל מי שעוסק בתחום הבניה בישראל יודע שבשנים האחרונות קיימת מגמה ברורה של מעבר לבנייה קלה. אמנם, מרבית הישראלים עדיין נאחזים בדעות המיושנות לגבי בנייה רגילה עם בטון, ובכך אינם מנצלים את היתרונות המובהקים של בית מוכן בניה קלה. יחד עם זאת, אין ספק שהציבור הפרטי, העסקי, הציבורי והמוסדי הולך ומתעורר לעבר האפשרות של בתים מוכנים, וזהו תחום מומחיותה של חברתנו.

המשמעות של בית מוכן

כאשר מדוברים על בית מוכן מתכוונים למעשה לקשת רחבה של אפשרויות מבחינת חומרים, שיטות, גדלים ועיצובים הניתנים להתאמה לצרכי הלקוח. יחד עם זאת, הכוונה באופן כללי היא לבתים שמרבית עבודת ההכנה שלהם מתבצעת בחצר המפעל שלנו, בהתבסס על שלד פלדה, כשלאחר מכן אנו מניידים את הפריטים המוכנים אל השטח ומחברים אותם לתשתיות ליצירת בית מושלם. אכן, מדובר במבנה מושלם לכל דבר מבחינת היסודות הנדרשים, התשתיות שלו, רכיבי השלד והרכיבים פנימיים, גימורים, עמידה בתקנים וכן הלאה. הוא יכול להתאים למשל בתור בית מגורים לכל דבר, בתור צימר, כיתת לימוד, משרד ועוד, כאשר הבית עצמו יכול להיות קבוע או להיות נייד – בהתאם לצרכי הלקוח.

כיצד בונים בית מוכן?

אם תעיינו באתר שלנו תוכלו לראות דוגמאות רבות של בתים מוכנים. כמובן שכל בית שונה מרעהו במגוון פרמטרים בהתאם לצרכי הלקוח, ייעודו של המבנה וכדומה, אך באופן כללי התהליך דומה. לאחר שהבנו באופן מדויק את הצרכים והחלומות ויצרנו תוכניות, עוברים לשלב הוצאת האישורים מהרשויות הרלוונטיות. יש לציין כי לעיתים קרובות האישור ניתן במהירות יותר גדולה מאשר בנייה רגילה. לאחר שקיבלנו את האישורים אנו עוברים אל בניית השלד בשטח המפעל שלנו – לרבות היסודות והתשתיות ותוך שימוש בתוכנות מתקדמות המקנות דיוק רב. לאחר מכן ממשיכים להרכבה של לוחות גבס על השלד ומעבירים את המכלול אל האתר הקבוע לצורך חיבור תשתיות המים, החשמל, התקשורת וכן הלאה. לבסוף מבצעים את הגימורים הכוללים עבודות חיפוי וגימור וכעת ניתן להיכנס למבנה ולגור בו או להשתמש בו לכל מטרה שלשמה הוא הוקם.

מדוע דווקא בתים מוכנים?

יש לא מעט יתרונות שמציגות שיטות בניה קלה, בין אם זהו בית מוכן מעץ, מגבס, בשילוב של מתכת, פאנלים מבודדים וכיוצא בזאת. אחת היתרונות הוא שחברות המתמחות בתחום, כמו א.רסי, מציעות עבור בתים מוכנים מחירים זולים יחסית לבניה רגילה. החיסכון מושג בין היתר בזכות צמצום כוח האדם הנדרש לפרויקט, המבוצע ברובו בשטח המפעל שלנו ועל ידי המקצוענים של חברתנו. כמו כן, בפרויקטים כאלו העלויות ידועות מראש וכמעט שאינן משתנות, וזאת לעומת “הפתעות” רבות בשטח בבניה רגילה המקפיצה את העלויות בסכומים משמעותיים. יתרון נוסף הנובע מבנייה במפעל הוא קיצור הזמן הנדרש לפרויקט לעומת בניה רגילה. כלומר, בעוד שבניה רגילה בבטון נמשכת לרוב חודשים ארוכים ואף יותר משנה, אצלנו הבנייה נמשכת מספר חודשים בודדים ואף פחות מכך – הכל כתלות במבנה ומרכיביו.

מעבר לכך, בשיטת הבניה שלנו ניתן לתכנן בתים בקשת רחבה של עיצובים ואפשרויות, דבר המקנה התאמה אופטימאלית לצרכים ולחזון שלכם. במילים אחרות, ניתן להיכנס לבית החדש במהירות גדולה יחסית, לחסוך בעלויות, לקבל מענה לצרכים והדרישות שלכם – וליהנות מבית איכותי לכל דבר.

ולמה דווקא איתנו?

חברתנו מתמחה בבניה של מבנים קבועים וניידים בכל השיטות של בנייה מתקדמת וקלה. לאורך השנים ביצענו פרויקטים רבים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, ועשינו זאת תוך תכנון והתאמה מלאים לדרישות הלקוח. אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך הדרך באופן אדיב, מקצועי ואמין, ומקפידים מאוד על לוחות הזמנים ועל התקנים הרלוונטיים. על הצוות שלנו נמנים מהנדסים והנדסאים מתחומי בניין, חשמל, עיצוב פנים ואדריכלות, בעלי ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה. גם אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחות ליהנות מכל היתרונות של בית מוכן בניה קלה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני